دستگاه های گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب آمریکایی

۹ فلزیاب برتر آمریکایی

دستگاه فلزیاب آمریکایی یکی از بهترین فلزیاب هایی که است کار را برای کاوشگران بسیار راحت می کند. در گذشته کسانی که به دنبال گنج و طلا می گشتند، به دنبال نشانه هایی مانند تپه ی خاکی دست ساز، چشمه، سنگ بزرگ و خاص و درخت و … می گشتند و در صورت مشاهد این نشانه ها شروع به کندن زمین می کردند، بعد از حفر ۴ الی ۵ متر بطوری که زمان و زحمت بسیاری زیادی صرف کار کردند، ممکن است که با پوچی مواجه شوند و به هدف خود که گنج و طلا بوده دست پیدا نکنند. امروزه کار بسیار آسان شده، فرد با یک ابزاری به نام دستگاه فلزیاب، طلایاب و گنج یاب زمین را اسکن کرده و در صورت وجود طلا یا گنجینه یا دفینه های گران قیمت، با آلارم و هشدار دستگاه مواجه می شود. این عمل در کسری از ثانیه انجام می شود اما در گذشته چنین نبود و با ساعت ها وقت خود را صرف کندن زمین می کردند تا از وجود گنجی با خبر شوند.

دستگاه طلایاب برای کشف رگه های طلا در زیر زمین و یافت طلا در روی سطح زمین استفاده می شود. عمل کشف رگه های طلا در زیر سطح زمین و یافتن طلا روی سطح زمین از ظاهر بسیار شبیه هم اند ولی از نظر کارکرد باهم تفاوت دارند. کاوشکران برای یافتن طلا روی سطح زمین نیازمند یک دستگاه طلایاب و طلا با حساسیت بالا و قدرت نفوذ بالایی می باشد، در کشف رگه های طلا در زیر سطح زمین نیازمند به چنین دستگاه حرفه ای و پیشرفته ای نیست بلکه یک دستگاه معمولی نیز قادر به شناسایی آن نیز می باشد. در این مقاله ما سعی داریم که شما را با نه فلزیاب و طلایاب برتر آمریکایی آشنا کنیم .

نه فلزیاب برتر آمریکایی کدامند؟؟

۱-دستگاه فلزیاب بلک سنسور (Black Sensor)

9 فلزیاب برتر آمریکایی

 

دستگاه فلزیاب بلک سنسور، دستگاهی پیشرفته در زمینه ی طلایابی و گنج یابی می باشد. کمپانی بلک سنسور از کمپانی های مطرح و معتبر آمریکا می باشد که سالانه بیشترین آمار درآمد را در میان تمامی کمپانی های فروش گنج یاب و طلایاب دارد و این دلیل فروش بالای محصولات خود می باشد. دستگاه های بلک سنسور فلزیاب، کیفیت بسیار بالایی داشته و به همین سبب با فروش بالایی مواجه شده است. این دستگاه طلایاب پیشرفته پالسی، خاصیت نقطه زنی دارد بطوری که می تواند در اسکن خود و در صورت مواجه با طلا یا فلزات گرانبها، مرکز آن جسم را تشخیص و نمایش بدهد. دستگاه طلایاب بلک سنسور در جعبه کنترل خود قدرت بالایی در انالیز داده هایی که طریق گیرنده دریافت می کند دارد و با دقت بسیار زیادی توانایی نمایش عمق و اندازه هدف را دارد. از دیگر نقاط قوت آن می توان به ضد آب بودن دستگاه های طلایاب کمپانی بلک سنسور اشاره کرد. کمپانی بلک سنسور محصولات خود را در دو مدل های Black sensor md و Black sensor sg به بازار منتشر کرده است. از کمپانی بلک سنسور می توان به عنوان موفق ترین کمپانی ها زمینه ی یافت طلا و کشف رگه ها طلا یاد کرد. از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به کم مصرف بودن، بازده کارایی بالا، خطایی پایین کاوش، ضد آب، ساختار ارگونومیک و قدرت بالای آنالیز داده ها در جعبه کنترل اشاره کرد.

۲-دستگاه فلزیاب گرت(Garret)

نه فلزیاب برتر آمریکایی کدامند

 

اولین چیزی که باعث مشهور شدن طلایاب های کمپانی گرت شده، آمار طلا های های پیدا شده توسط دستگاه های گرت است. عملکرد این دستگاه به قدری فوق العاده می باشد که به عنوان یکی از تاپ ترین دستگاه های فلزیاب شناخته می شود. دستگاه طلایاب و فلزیاب گرت قابلیت کشف طلاهای مدفون شده در عمق خیلی پایین را دارد. نکته بسیار جالب که راجب محصولات گرت می شنوید این است که دستگاه طلایاب گرت ضد آب است و در برابر رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. از این دستگاه در زیر دریا ها و رود خانه نیز برای پیدا کردن طلا استفاده می کنند این دستگاه بازده بسیار بالای در تمامی محیط  و شرایط جوی داشته و ثبات فوق العاده ای دارد. کار با این دستگاه نسبتا برای کاربر فلزیاب آسان می باشد.

۳-دستگاه فلزیاب های ام اف (MF)

فلزیاب MF یکی از بهترین فلزیاب های ساخت آمریکا بوده و فناوری روز دنیا طراحی شده است. طلایاب MّّF  برای اولین بار اقدام برای شناسایی و حذف نویز و پارازیت های مزاحم کرد که این پارازیت و نویز ها از طرف دکل های فشار قوی، کانی های سیلیسی، تلفن همراه و گاها رعد و برق نتیجه کاوش را تحت تاثیر قرار می داد. از این پس فلزیاب های MF را با نام فلزیاب های بدون پارازیت با نتیجه ای کاملا دقیق می شناسند. این کمپانی به علت محبوبیتش بیشتر از هر کمپانی دیگر در سراسر کشور ها نمایندگی فروش دارد و مستقیما تمام محصولات خود را به سراسر دنیا صادر می کند. از دیگر مزیت ها ی این دستگاه می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد. دستگاه طلایاب MF قابلیت کاوش در زیر آب را دارد بدون حتی کوچک ترین خطا. این کمانی مدل های مطرح و موفقی در این ساخت طلایاب داشته است که ازین مدل ها می توان به MF 1200 Active ،MF 1500 Smart و MF 9700 Quinary اشاره کرد که هر کدام از این مدل ها در نوع خود بهترین هستند. این دستگاه به علت مدار پیشرفته ای که در جعبه کنترل خود دارد قدرت تفکیک بسیار بالایی دارد. کویل دستگاه فلزیاب MF دارای یک فرستنده ی فرکانس می باشد و یک گیرنده ی مدار الغایی حاصل از برخورد فرکانس با فلز ها. این شرکت با تقویت کویل گیرنده ی خود، توانایی و قدرت تفکیک دستگاه خود را به قدرتمند ترین شکل ممکن بالا برده است و با تقویت کویل فرستده، عمق کاوش و نفوذ در خاک دستگاه گنج یاب MF خود را بشدت افزایش داده است.

۴-دستگاه فلزیاب فیشر (fisher)

طلایاب های اورجینال آمریکایی

 

دستگاه فلزیاب فیشر را با راحتی استفاده اژ آن می شناسند. طراحی ارگونومیک، سبک و راحت بودن فلزیاب فیشر سبک محبوبیتت این دستگاه در بین جامعه مخاطبانش است. دستگاه طلایاب فیشر مدل های مختلفی دارد و تنوع در مدل و گوناگونی فلزیاب ها بسیار است. در بعضی از مدل های فلزیاب فیشر دارای قابلیت ترشولد و بالانس خودکار و تنظیمات دستگاه با نوع خاک و تنظیم ویژگی آن است.دستگاه گنج یاب فیشر، یک دستگاه حرفه ای در امر یافت طلا در سطح زمین است. بازده این دستگاه بالا است و به کاربران خود کمک می کند تا به راحتی دنبال هدف خود باشند. خطای دستگاه فلزیاب فیشر به دلیل طراحی حرفه ای و مدار کاملا بروز شده ی آن، بسیار پایین است. در کل راحتی کاربر در استفاده از دستگاه طلاباب و گنج یاب نسبت به سایرین بیشتر می باشد.

۵-دستگاه فلزیاب بانتی هانتر (Bounty Hunter)

فلزیاب های اورجینال آمریکایی

 

ببسیاری از فروشگاه هایی که دستگاه فلزیاب، طلایاب و گنج یاب می فروشند، فلزیاب بانتی هانتر را به عنوان بهترین محصول موجود در فروشگاه می دانند. دستگاه گنج یاب بانتی هانتر، دارای قدرت نفوذ و عمق کاوش بیشتری برای یافت طلاهایی نظیر سکه و جواهرات می باشد. نکته ای که باید مورد گنج یاب های بانتی هانتر بدانیم این است که محصولات این کمپانی صفحه ی نمایشگر ندارند و با صوت و آلارم کار می کنند البته صفحه ی نمایشگری برای نمایش تنظیمات ذستگاه دارد که توسط آن کاربر بتواند فرکانس و بالانس دستگاه را تنظیم کند. دستگاه فلزیاب هانتر راحتی کاربری بسیاری بالایی دارد و وزن سبکی دارد که بسیار در عملبات های کاوشی مهم است.

۶-دستگاه فلزیاب تسورو (Tesoro)

9 طلایاب برتر آمریکایی

 

فلزیاب تسورو، فلزیابی معروف و برند برای کاربران آماتور در کاوش های تفریحی می باشد. دستگاه  طلایاب تسورو دارای قدرت تفکیک بالای می باشد و این ویژگی بسیار مناسبی برای این کمپانی می باشد که در زمینه ی فروش محصولاتش بازده قدرتمندی داشت. شرکت تسورو محصولاتی را وارد بازار کرده است که در تمامی شرایط قابل استفاده هستند. بسیاری از گنج یاب ، در آب شور و شیرین دچار مشکل و خطا می شوند اما فلزیاب و طلایاب کمپانی تسورو چنین مشکلاتی برای محصولاتش ندارد و این وجه تمایز تسرور با رقبان خود است.

۷-دستگاه فلزیاب مینلب (Minelab)

دستگاه های گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب آمریکایی

 

دستگاه فلزیاب مینلب، یک دستگاه آمریکایی است. پیکیر و ساختار این نوع دستگاه ها تفاوت زیادی باهم دارند گرچه همه ی آنها محصول یک برند و کمپانی اند. فلزیاب و طلایاب مینلب یکی از با اعتماد ترین شرکت ها در میان سازنده های فلزیاب و طلایاب است که مورد قبول تمامی مصرف کنندگان می باشد. دستگاه گنج یاب و طلایاب مینلیب دارای تکنولوژی پیشرفته ای است. از قابلیت هایی که این دستگاه دارد می توان به تفکیک حرفه ای فلزات از یکدیگر، نفوذ پذیری زیاد و عمیق برای اکتشافات طلا فلزات گران قیمت و گران بها و ساختار ارگونومیک و راحت برای کاربر اشاره کرد که به سبب این ویژگی ها دستگاه گنج یاب مینلب، یک دستگاه حرفه ای، قوی و عالی محسوب می شود. شرکت مینلیب در بسیاری از کشور های دنیا نمایندگی دارد. از نمایندگی های مجاز آن می توان به نمایندگی کشور های امارات و شهر دبی اشاره کرد که بیشترین آمار فروش محصولاتش را در این نمایندگی ها دارد و با  بازخورد مناسبی از طرف مردم این کشور رو به رو شده است.

۸-دستگاه فلزیاب نوکتا (Nokta)

بهترین گنجیاب های آمریکایی

 

دستگاه فلزیاب نوکتا توسط شرکتی آمریکایی ساخته می شود و به سایر نقاط دنیا صادر می شود. این دستگاه ها دارای قدرت نفوذ پذیری عمیق است. این دستگاه طلایاب دارای آپشن هایی است که شامل هدفون و همچنین دارای قابلیت بلندگو و جستجوی سکوت تریشولد می باشد. طلایاب نوکتا دارای صفحه ی نمایشگری که عمق کاوش را بصورت الکترونیکی نشان می دهد که این کار در شناسایی اینکه هدف در چه عمقی قرار دارد و محل آن نیز بسیار موثر بوده است. گنج یاب نوکتا در بعضی از مدلهایش دارای دو صفحه ی نمایشگر است اولین نمایشگر برای ردیابی و شعاع زنی زمین استفاده می شود و دارای یک رابط گرافیکی حرفه ای برای اپراتور می باشند.

۹-دستگاه فلزیاب وایتس (Whites)

گنج یاب های اورجینال آمریکایی

 

دستگاه فلزیاب وایتس، دستگاه هایی متنوع و گوناگونی را در بازار عرضه کرده است که قیمت های متفاوتی دارد.  این گنج یاب پیشرفته نقطه ضعفی در ساختار خود دارد و مورد انتقاد بسیاری از منتقدان قرار گرفت، شکل و ساختار خاص و ویژه این دستگاه طلایاب، در نوع خود بسیار متفاوت بوده و شاید بخاطر این طراحی خاص، ساختاری ارگونومیک نداشته باشد و موجب ناراحتی دست کاوشگر می شود. از این پس بخاطر این ضعف دستگاه گنج یاب، آنچنان فروش مناسبی نداشته باشد. البته این دستگاه فلزیاب و طلایاب از عملکرد مناسبی دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله ما با بررسی ۹ فلزیاب و گنج یاب برتر ساخت آمریکا، سعی بر شناخت بیشتر شما عزیزان در موضوع گنج یابی را داشتیم. امیدوارم که از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید و همچنین باعث آگاهی شما در خرید هایتان باشد. همچنین شما می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۰۹۲۳۳۹۳ برای مشاوره و راهنمایی خرید فلزیاب تماس بگیرید.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *