نکاتی بسیار مهم قبل از خرید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب !

نکاتی بسیار مهم قبل از خرید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب !

با پیشرفت روز افزون علم و صنعت در قرن ۲۱ دستگاه های فلزیاب بطور انبوه با انواع مختلف و ویژگی های خاصی وارد بازار فروش شدند . شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات و فروش دستگاه های فلزیاب و گنج یاب به وجود آمدند و مردمی که از این دستگاه ها استفاده می کردند نیز روز به روز افزایش پیدا کردند و می کنند . اگر شما نیز از آن دسته افراد کنجکاوی هستید که قصد خرید فلزیاب و یا طلایاب را دارید نیاز خواهید داشت که موارد مهمی را رعایت کرده و به نکات بسیار مهمی قبل از اقدام به خرید دستگاه های فلزیاب و طلایاب توجه کنید . ما با انتشار این مقاله قصد داریم این نکات مهم را به خدمت شما طلاجویان محترم عارض شویم و شما را از ریز و بم خرید دستگاه ها آگاه سازیم .
به یاد داشته باشید قبل از اقدام به انجام بعضی کار ها حتما جستجویی در گوگل انجام دهید و مقالات مرتبطی را مورد مطالعه قرار دهید . این کار اطلاعات شما را تا حدی افزایش می دهد که سر انجام قادر خواهید بود کارتان را به نحو احسن به انجام برسانید .

نکات بسیار مهمی قبل از اقدام به خرید دستگاه های فلزیاب و طلایاب

با دستگاه های فلزیاب آشنا شوید و انواع آن ها را بشناسید

هر کسی که قصد خرید دستگاه های فلزیاب و طلایاب را داشته باشد قبل از اقدام به خرید چنین دستگاه هایی ، ابتدا باید نیاز های خود را در نظر بگیرد و به این نکته توجه کند که برای چه هدفی میخواهد برای خرید این دستگاه ها اقدام کند . سپس بر اساس نیاز های خود به تحقیق و شناخت انواع دستگاه ها و همچنین ویژگی های آن ها بپردازد .
همانطور که می دانید اشیا گرانبها هم در کوه ها و صخره ها و هم در کناره ی دریا ها و سواحل موجودند اما دستگاه فلزیاب های متفاوتی در این دو منطقه متفاوت بکار می آیند .
برای مثال اگر شما بخواهید در سواحل و کنار دریاچه ها به کاوش بپردازید باید به فکر تهیه یک فلزیاب ضدآب و مقاوم در برابر آب و رطوبت باشید و یا اگر قصد کاوش در مناطق کوهستانی را دارید نیازی نیست یک دستگاه فلزیاب ضدآب تهیه کنید .

به دنبال شرکتی معتبر باشید

با توجه به اینکه شرکت های بسیاری وجود دارند که دستگاه های فلزیاب و طلایاب را تولید و به فروش می رسانند ، در میان این شرکت ها ، شرکت های بسیاری نیز وجود دارند که دستگاه های تقلبی خود را به مشتریانی با سطح آگاهی پایین می فروشند که این دستگاه ها قادر به تشخیص درست فلز و یا اشیا فلزی گرانبها نیستند .
و از آنجایی که شما پول زیادی بابت این دستگاه ها می پردازید پس چه بهتر که به دنبال شرکتی معتبر در این زمینه باشید تا از خرید خود و سالم بودن دستگاه فلزیاب اطمینان خاطر داشته باشید و سرمایتان را به باد ندهید . توجه داشته باشید زمانی که وارد بازار برای خرید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب شوید حواستان به دست فروشان در کوچه و بازار که برای فروش دستگاه خود به شما مراجعه می کنند ، باشد که به هیچ عنوان از آن ها خرید نکنید در غیر اینصورت سرمایه خود را به باد داده اید .
جالب توجه هست که شرکت کاوشگران به عنوان یکی از با تجربه ترین و معتبرترین شرکت در زمینه واردات دستگاه های گنج یاب آماده خدمت به شما کاوشگران عزیز می باشد .

به جای برند به کارایی دستگاه دقت کنید

همانطور که همه ما می دانیم شرکت ها و کارخانه های بسیاری در این زمینه وجود دارند که مشغول به تولید انواع مختلف دستگاه های فلزیاب و طلایاب می باشند . کیفیت دستگاه هایی که همه این شرکت های معتبر در هر گوشه ای از جهان تولید می کنند تقریبا یکسان هستند و تفاوت این دستگاه های فلزیاب از هر کارخانه یا برندی که باشد فقط در امکانات آن ها و ذره ای در ظاهر آن هاست . و البته ناگفته نماند سازگاری این دستگاه ها در شرایط آب هوایی و شرایط منطقه ای آن ها یکی از تفاوت های بسیار مهم و قابل توجه می باشد . در غیر اینصورت تفاوتی در تشخیص فلز یا اشیای گرانبها ندارند . در قسمت بالا اشاره کردیم که ابتدا شرکت معتبری پیدا کنید زیرا که امکان دارد شما بخاطر ظاهر یک فلزیاب پولی در ازای آن پرداخت کنید و دستگاه به خوبی کار نکند و در حالی که می توانستید با نصف همان مقدار بودجه یک فلزیابی با ظاهری ساده تهیه کنید که کارایی بیشتری نسبت به قبلی داشته باشد و کار شما را به خوبی راه بیندازد و نیازتان را برطرف کند .

نکات و موارد مهم قبل از خرید فلزیاب ها

به قدرت تفکیک و عمق کاوش دستگاه طلایاب توجه خاصی داشته باشید

فرکانس دستگاه های فلزیاب و گنج یاب عاملی مهم در خرید این دستگاه ها است . فرکانس بر روی دستگاه های فلزیاب در واقع تعداد دفعاتی است که این دستگاه ها ، سیگنال ها را ارسال و دریافت می کنند . مقدار فرکانس تاثیر به سزایی در تفکیک طلا و اشیای فلزی گران بها دارد . برای مثال دستگاه های فلزیاب با فرکانس پایین عمیق تر اسکن می کنند لذا عمق تشخیص کلی آن ها بهتر است . البته که بیشتر فلزیاب ها در فرکانس های پایین کار می کنند که طبیعتا عمق تشخیص آن ها هم بهتر است .
در مقابل اگر هدف شما از کاوش یافتن اشیای کوچک در عمق کم است، پیشنهاد می کنیم دستگاه با فرکانس بالا را تهیه کنید، زیرا که این دستگاه ها در پیدا کردن اشیا کوچک و طلا کارایی بالاتری دارند و به شما در یافتن چنین اشیایی کمک می کنند. اما تنها مشکل آنها این است که عمق نفوذ کمتری به زمین دارند و تا اعماق کمتر پاسخگو هستند .
حساسیت دستگاه های فلزیاب در واقع توانایی تشخیص فلز از راه دور است و عامل مهمی در قدرت تفکیک آن ها محسوب می شود . شما میتوانید حساسیت دستگاه ها را با تنظیم صدای بلندگو کنترل کنید . البته توصیه می شود در مناطقی که خطوط برق نزدیک و مواد معدنی زیاد هستند بهتر است حساسیت فلزیاب را کم کنید .

قبل از خرید دستگاه گنج یاب، آن را حتماً تست کنید

ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از خرید یک دستگاه آن را در مناطق کوهستانی، صخره ای و نه در مغازه به همراه فروشنده بصورت تمام و کمال تست کنید . اگر از نحوه تست دستگاه های فلزیاب آگاهی ندارید می توانید با مشاهده ویدیو های ساخته شده توسط شرکت کاوشگران به صفحه ویدیو های تست فلزیاب مراجعه کرده و از نحوه صحیح تست کردن دستگاه ها و همچنین نحوه تست دادن شرکت کاوشگران آگاهی یابید . نکات بسیاری در ویدیو ها گفته شده و زحمت زیادی برای ساخت این ویدیو ها کشیده شده است . برای فهمیدن تمامی نکات مهم در تست دستگاه های گنج یاب مقاله زیر را نیز می توانید مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : صفر تا صد تست دستگاه های فلزیاب، گنج یاب و طلایاب

نکات مهم قبل از خرید فلزیاب

 

نتیجه گیری

در آخر هر مقاله ای نتیجه گیری تاثیر به سزایی در درک مشتری و کاربر از مطالب گفته شده دارد . در این مقاله به نکات بسیار مهمی در رابطه با اقدام به خرید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب بیان کردیم . و شما را به رعایت کردن این موارد و نکات تشویق کردیم . لذا قبل از اینکه اقدامی در جهت خرید این دستگاه ها کنید ابتدا دستگاه های فلزیاب را بشناسید و درباره ویژگی های آن ها بخوانید . و بر اساس نیاز خود و منطقه ای که قصد کاوش در آن را دارید ، دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کرده و با مراجعه به شرکت های معتبر و مشاوره گرفتن از آن ها اقدام به خرید دستگاه خود کنید . و البته که تست دستگاه به هیج عنوان یادتان نرود .
با مطالعه و رعایت مطالبی که در بالا برای شما بازگو کردیم شما همیشه در خرید دستگاه های فلزیاب و طلایاب موفق خواهید بود . اگر قصد خرید یکی از این دستگاه ها را دارید و نیاز به مشاوره و راهنمایی در این جهت دارید می توانید با تلفن همراه ۰۹۱۲۰۹۲۳۳۹۳ تماس حاصل فرمایید .

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *