فلزیاب جعلی،طلایاب جعلی و گنج یاب جعلی

فلزیاب جعلی یا کارآمد

متاسفانه کلاهبرداران زيادی در اين زمينه وجود دارند و با فروش فلزیاب جعلی يا بی کيفيت جيب های خود با پول کلاهبرداری پر می کنند و کسانی که از اين اشخاص خريد می کنند سرمايه خود را از بين برده و هيچ راهی برای برگشت سرمايه خود ندارند دوستان عزيز با ما همراه باشيد تا شما را آگاه کنيم تا در خرید فلزیاب، طلایاب و گنج یاب به مشکل بر نخوريد. شما به راحتی می توانید با یک تست مناسب از دستگاه متوجه جعلی یا کارآمد بودن آن بشوید برای مشاهده ی تست های صحیح و مناسب دستگاه های فلزیاب به قسمت ویدیو های سایت کاوشگران بروید.

آيا کاربرد فلزیاب صرفا در پيدا کردن دفينه هاست؟

فلزیاب دستگاه است که در صنعت از آن جهت پیدا کردن اشيا فلزی استفاده می کنند. به عنوان مثال از فلزیاب می توان به کاربرد آن در فرودگاه ها برای بازرسی بدنی و پیدا کردن اشيا های خاص، در کارخانجات برای پيدا کردن اشيا فلزی و آلياژ های آن، کارخانه نساجی برای پيدا کردن سوزن شکسته در بين پارچه ها، در کارخانه ی ام اف سازی و نئوپان سازی برای پيدا کردن فلزات مزاحم در داخل فيبر و ام دی اف و همچنین در يافتن فلز سکه سوزن ميخ و اشيا فلزی ديگر در بين غذای دام و طيور کاربرد دارد.

پس کاربرد فلزیاب و طلایاب در زمينه ی کاوشگری و پيدا کردن طلا و گنج محدود نمی شود.

توجه داشته باشيد که اگر برای پيدا کردن دفينه، طلا و فلزات گران قيمت، فلزیاب و طلایاب می خريد چه نکاتی را مد نظرات داشته بايد تا بعد ها به مشکلات بزرگی نخوريد.

فلزیاب جعلی،طلایاب جعلی و گنج یاب جعلی

بازار داغ کلاه برداران فلزیابی!!

همانطور که خودتان می دانيد در ايران بازار فروش فلزیاب و طلایاب پر از کلاهبرداری و دوز و کلک شده است و افراد اجناس نامرغوب و کم کيفيت و حتی ناکار آمد را با روش های خاصی که بعد ها به آن اشاره می کنيم مشتريان خود را فريب داده و جنس تقلبی با قيمت بالا فروخته و سرمايه های مشتريان خود را بدين گونه بالا می کشند. اين نوع فروشندگان پس از آن که در منطقه ای تعدادی از دستگاه فلزیاب و طلایاب جعلی خود را به فروش رساندند شماره ی خود را مسدود سايت خود را بسته و تمام راه ارتباطی را مسدود می کنند و بطوری که هيچ يک از خريداران فلزیاب و طلایاب نمی توانند دست بکاری بزنند.

ما به شما کمک می کنيم تا با اين کلاهبرداران و روش های آن ها آشنا شده و فرق يک فلزیاب تقلبی با فلزیاب خوب و کار آمد بخوبی درک کنيد.

از کلاه برداران خريد نکنيد!!

خريداری فلزیاب و طلایاب از شخص، آشکار ترين نوع کلاهبرداری است که بايد آن را بدانيد. اين اشخاص بدون داشتن جا و مکان خاص و مشخصی که از طريق آن بتوان پيگير آن ها شد پول های بسياری را به راحتی آب خوردن به جيب می زنند ديگر نشانی از آن ها پيدا نمی شود.

با توجه به کلاهبرداری های صورت گرفته اشخاص با بهانه هایی اقدام به کلاه برداری می کنند مانند: دستگاه ها را از خارج وارد مي کنيم و نميتوانيم مکان ثابتی داشته باشيم! تمامی شرکت های فروشنده دستگاه، تحت نظر هستند! چون دستگاه های ما باکيفيت است تحت نظر هستيم و نميتوانيم مکان ثابتی داشته باشيم!

توجه داشته باشيد اگه شما از کارخانه يا شرکت خاصی محصولی را خريده باشيد در صورت ناکارآمد بودن آن محصول می توانيد از کارخانه يا شرکت يک شکايتی تنظيم کرده و مبلغ پرداختی خود پس بگيريد پس اگر از شخص خريد کنيد در صورت بروز مشکل تحت هيچ عنوان نمی توانيد از او شکايت کنيد. همچنين اگر جا و مکان فروشنده مشخص باشد با استفاده از شماره ی ثبت، می توان اصالت شرکت را استعلام کرد.

اينگونه افراد معمولا بعد از فروش چند دستگاه سايت يا کانال خود را بسته و همچنين شماره خود را مسدود می کنند و با يک اسم و شماره و کانال جديد شروع به تبليغ می کنند.

هر شرکت برای محصول فروشی خود خدماتی ارائه می دهد تحت عنوان خدمات پس از فروش، بنابراين در صورت خريد از شخص، از خدمات پس از فروش خبری نبوده چون نه شرکتی در کار است و در صورت نبودن خدمات پس از فروش دستتان به جايی بند نخواهد بود و همچنين گارانتی دستگاه هم بی فايده خواهد بود چون صدرصد گارانتی آن نيز جعلی است. حتما از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول اطمينان حاصل کنيد چه خارجی و چه داخلی.

در هنگام خريد فلزیاب و طلایاب، از فروشنده بخواهيد که فاکتور خريد فلزیاب و طلایاب از شرکت سازنده است را به شما نشان دهد، در اين فاکتور به نام شرکت و مهر آن و به اصل و اورجينال بودن آن نيز دقت کنيد در صورت بروز مشکل شما به راحتی می توانيد از طربق شکايت از شرکت فروشند پول خود را پس بگيريد.

دستگاه فلزیاب جعلی نخريد!!

همانطور که فلزیاب های خوب و کارآمد دارای ويژگی هايی بوده که از طريق آن می توان به کيفيت بالای دستگاه طلایاب پی برد. فلزیاب جعلی نيز دارای ويژگی هايی است که با دانستن اين ويژگی ها که بهتر است نواقص و مشکلات دستگاه فلزیاب جعلی بگويیم به ماهيت و کيفيت پايين فلزیاب پی ببريم.

فلزیاب جعلی،طلایاب جعلی و گنج یاب جعلی

ويژگی های فلزیاب جعلی

۱-عمق کمی در شناسايی فلزات دارد.

۲-به خطاهایی در هنگام رد شدن از سنگ های سخت می توان اشاره کرد.

۳-دستگاه فلزیاب جعلی در شناسايی آهک و سيليس و رگه (ذرات) معدنی مشکل دارد و آنها را به عنوان فلز ميشناسد.

۴-فلزیاب جعلی در شناسايی زغال و خاک پخته (آجر) ناتوان است  آنها را به عنوان فلز شناسايی می کند.

۵دستگاه طلایاب جعلی در شناسایی فلزات پوسيده و رگه های فلز مشکل دارد بعنوان طلا و فلز شناسايی ميکند.

۷-دستگاه گنج یاب جعلی قدرت تفکيک خوبی ندارد و در تفکيک آهن زنگ زده با فلز با ارزش با مشکل رو به رو می شود و تفکيک اشتباهی انجام می دهد.

۸-طلایاب جعلی در مناطق مرطوب با اختلال در کارکرد رو به رو می شود.

۹- گنج یاب جعلی استخوان سنگ های ريز را بعنوان فلز می شناسد.

۱۰-ثبات دستگاه فلزیاب جعلی در کمتر از ۳۰ ثانيه به هم خورد.

۱۱دستگاه طلایاب جعلی در تست درميان لايه هايی از خاک، ذرات، آهک، استخوان، زغال، مواد معدنی، سنگ های معدنی،خاک مرطوب و بتن نتيجه مناسبی ندارد.

۱۲-در تبليغ از عمق نفوذ بالای ۷ متر به بالا استفاده می کنند در حالی که بهترين و بيشترين عمق زنی دستگاه های فلزیاب که قادر به تشخيص فلز هستند پایین ۷ متر است.

۱۳-در تبليغ آن ادعا ميکنند “اين دستگاه فقط به فلزات قديمی حساسيت دارد” بدانيد که کلاهبرداری است و به هيچ عنوان صحت ندارد غالبا از اين نوغ تبليغ صرفا برای فروش دستگاه هایی بکار می برند که قادر به پيدا کردن فلزات نيستند و يا اصلا ربطی به فلز يابی ندارند.

۱۴فلزیاب تقبلی اسم و رسم خاصی ندارند و کاتالوگ يا بروشور آنها در هيچ کجا قابل دسترس نيست.

تست فلزیاب

توجه داشته باشيد که از مواردی که می توان به فلزیاب جعلی پی برد، می توان تست درست و صحيح اشاره کرد.

۱-تست صحيح و درست بايد در شرايط طبيعی و سخت انجام شود نه در شرکت.

۲-ميزان متراژ دستگاه فلزیاب در هوای آزاد و خاک و صخره، بستگی به نوع دستگاه و تعداد لايه های خاک و زمين دارد.

۳-با تست در هوای آزاد نمی توانيم از کارآیی آن در زمين مطمعن شويم زيرا فلزیاب در فضای هوای آزاد برد بيشتری دارد.

۴-بهترين و معتبرترين نوع تست، در زمین های سنگلاخی است.

نتیجه گیری

کاوشگران گرامی، اگر در خرید گنج یاب به نکاتی که در مورد فلزیاب جعلی و کارآمد گفته شده، توجه کنید. براحتی می توانید خرید خود را انجام دهید ترس بی کیفیت یا جعلی بودن دستگاه را نداشته باشید و همچنین مطمعن می شوید دستگاه ی که خریداری می کنید سالم است و پاسخگویی تمامی نیاز های های شما می باشد.

برای شناخت بیشتر دستگاه فلزیاب  “چگونه یک شناخت صحیح از فلزیاب، طلایاب و گنج یاب داشته باشیم” را مطالعه فرمایید.

همچین شما می توانید برای گرفتن مشاوره خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۲۳۳۹۳ تماس گرفته شود.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *