تست دستگاه های فلزیاب گنج یاب و طلایاب

صفر تا صد تست دستگاه های فلزیاب، گنج یاب و طلایاب

یک از مهم ترین مسائلی که هنگام خرید دستگاه گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب باید به آن دقت کافی را داشته باشید نوع و نحوه تست فروشنده دستگاه است. متاسفانه برخی از فروشندگان از دانش خریدار سو استفاده کرده و با استفاده از دانش کم خریدار نسبت به نوع تست آنها را فریب می دهند. این مقاله جامع ترین و کامل ترین مقاله پیرامون تست صحیح دستگاه فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب می باشد که شرکت کاوشگران به عنوان بزرگترین وارد کننده دستگاه های اورجینال آمریکایی آن  را تهیه کرده است. لذا خواهشمندیم تا پایان این مقاله را به طور کامل بخوانید که مبادا گرفتار فروشندگان کلاهبردار و سودجو شوید.

راز موفقیت شما در پیدا کردن این گنج های دفن شده، یک دستگاه فلزیاب، طلایاب یا گنج یاب مناسب است. فلزیاب، طلایاب و گنج یاب مناسب فقط و فقط از طریق یک تست صحیح مشخص می شود. پس حتما برای موفقیت در خرید مطالب زیر را به دقت بخوانید تا بهترین نوع تست را با اثبات کاملا منطقی به شما آموزش دهیم.

صفر تا صد تست دستگاه های فلزیاب

بسیاری از کاوشگران، درپی یافتن اشیای با ارزش هستند. اشیایی که می توانند توسط دستگاه فلزیاب، طلایاب و گنج یاب آنها را بیابند . اشیایی که می تواند زندگی آن ها را متحول کند و به یک فرد ثروتمند تبدیل شوند. اما این یک رویای غیر ممکن و دست نیافتنی نیست. حال باید از خود سئوال کنیم که چه چیزی باعث این موفقیت در این زمینه می شود؟ آیا پیدا کردن گنج ار روی شانس اقبال فرد است؟ همانطور که خودتان می دانید، ایران یک کشوری متمدن و با سابقه ی امپراطوری بسیار بزرگ است که دوره های بسیاری طولانی شاه های مختلفی بر ایران حکومت می کردند، امپراطوری های بسیار ثروتمند. این ثروت ها هنوز در ایران هستند اما کسی از موقعیت آن خبری ندارد. در هر دوران سلطنتی، ثروت و طلاهای را در جایی مشخص و نشانه گذاری شده دفن می کنند.

این یک حقیقت آشکار است که ایران دارای تاریخچه و تمدن طولانی است، البته پر از گنج و جواهرات دفن شده.

تست های اشتباه دیگر شرکت ها

تست دستگاه فلزیاب در خاک مناسب نیست!!!

متاسفانه مشاهده می شود که فروشندگان زیادی تنها در شرایطی تست می دهند که ، دستگاه گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب بتوانند فلز را از داخل خاک چند لایه ای که آنها تدارک دیده اند تشخیص دهد و مدعی این موضوع هستند که هنگامی که شما کاوشگران به دنبال دفینه خواهید گشت باید در زمین به دنبال دفینه و گنج بگردید. ایراداتی که در این نوع از تست وجود دارد را به ترتیب برایتان بازگو میکنیم تا بدانید این کلاهبرداران چرا تست در خاک چند لایه را انجام می دهند.

در ابتدا این را بیان می کنیم که شرکت کاوشگران تست در خاک های زمین را قبول دارد و حاضر است در این نوع شرایط نیز به شما کاوشگران عزیز نیز تست بدهد. اما مسئله ی ما اینجاست که فروشندگان دستگاه های جعلی لایه بندی خاک را خودشان انتخاب کرده اند و همین موضوع باعث می شود تا دستگاه آنها بتواند دفینه ای که آنها در زیر لایه های خاک خود قرار داده اند را تشخیص دهد. اما سوال اینجاست که آیا در شرایط طبیعی نیز همین چند لایه خاک به همین ترتیب و به همین غلضت وجود دارند؟!؟

اگر فروشنده ای قصد دارد در خاک های چند لایه تست بدهد و به ادعای خودش دفینه در زیر زمین هایی کشاورزی و یا معمولی می باشد پس باید در شرایط طبیعی و در نقطه ای که خود خریدار آن را انتخاب می کند تست دهد نه اینکه چندین لایه خاک را به انتخاب خود و با درصد مخلوط خاک هایی که به نفع خودش است تست بدهد.

تست دستگاه فلزیاب در خاک مناسب

پس چنانچه فروشنده ای سعی داشت به شما کاوشگران عزیز تست دستگاه فلزیاب را در خاک های چند لایه بدهد قبول نکنید و شرایط طبیعی را برای تست دستگاه انتخاب کنید.

بار دیگر این نکته را باید بگوییم که تست خاک چند لایه به شرطی قابل قبول است که نقطه تست اولا در یک فضای طبیعی و دوما مکان انتخاب شده برای تست توسط مشتری انتخاب شده باشد تا فروشنده کوچک ترین دخالتی در فرایند تست نتواند داشته باشد.

تست در آکواریوم و محل های از پیش تعیین شده

این نوع تست نیز توسط برخی فروشندگان ارائه می شود که بازهم تنها قصد فریب خریدار را دارند . تست در اکواریوم به هیچ وجه مورد تایید شرکت کاوشگران نمی باشد ، چرا که قرار نیست شما به دنبال دفینه در اکواریوم هایی باشید که فروشندگان تهیه کرده اند بلکه شما در کان هایی به کاوش خواهید پرداخت که محیطی کاملا طبیعی و کوهستانی دارد و در این مکان است که می توانید به طور طبیعی و به معنای واقعی کلمه تست را انجام دهید. پس به هیچ وجه تست در اکواریوم را قبول نکنید.

روش صحیح تست فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب چگونه می باشد ؟

در این بخش قصد داریم تست  صحیح دستگاه را برای شما بازگو نماییم. در ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که نقطه تست دستگاه گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب باید توسط شما کاوشگران انتخاب شود و فروشنده هیچ دخالتی در انتخاب این مکان نداشته باشد. پس در اولویت سعی کنید مکانی را محل زندگی فروشنده انتخاب کنید که محیطی کاملا طبیعی است و بیشتر به مکانی شباهت دارد که قصد کاوش در آن محل را دارید.

بعد از آن باید به این نکته توجه کنید دستگاه مد نظر خود را قبل از خرید در مناطق کوهستانی و طبیعی و دست نخورده به دست خودتان تست کنید تاکید اکید میکنم به دست خودتان و بدون دخالت فروشنده ، خودتان این تست را انجام دهید که بتوانید به موفقیت برسید.

در هنگام خرید دستگاه فلزیاب به نفوذپذیری آن توجه کافی را داشته باشید چرا که اگر دستگاهی دارای نفوذپذیری پایینی باشد اصلا و ابدا به درد شما نخواهد خورد و شما نمی توانید با این دستگاه ها دفینه را پیدا کنید.

فیلم زیر را به دقت مشاهده کنید و سپس سایر مطالب زیر را به دقت بخوانید

حتما و حتما توصیه می کنیم فیلم بالا را مشاهده نمایید و به نکات زیر در این ویدیو توجه ویژه ای داشته باشید چرا که اگر فروشنده ای این موارد را در فروش دستگاه های خود رعایت نکند ، تنها قصد فریب شما را خواهد داشت.

لطف این نکات را در هنگام تست گنج یاب توجه فرمایید.

۱- برخی فروشندگان در زمان تست دستگاه گنج یاب و طلایاب جعلی از ریموت استفاده می کنند یا در محل تست قبل از خریدار فلزی می گذارند و یا در کفش خود فلزی را حمل می کنند.

۲- هنگام تست طلایاب خود خریدار بدون دخالت فروشنده فلز انتخاب شده را در زمین به طور ثابت قرارداده و بعدا از فاصله ای دور جستجوگر( دیسک ) را برای کاوش حرکت دهد ( گاها دیده می شود فروشندگان با ثابت نگه داشتن دستگاه و حرکت دادن فلز می خواهند شما را فریب دهند چرا که با جابجایی دستگاه بالانس و ثبات دستگاه این فروشندگان تغییر می کند و همین نشان دهنده جعلی بودن این دستگاه ها می باشد. )

۳- لطفا نقطه تست را خودتان انتخاب کنید و اجازه ندهید فروشندگان از محل های از قبل حفر شده و آماده شده خودشان جهت تست استفاده نمایند.

۴- هنگام تست دقت بفرمایید فلز حداقل یک متر به داخل صخره نفوذ کند و در کناره های صخره نباشد (در ویدیو اول حتما به نوع مترگذاری صحیح دقت بفرمایید )

تست دستگاه فلزیاب در خاک مناسب

۵٫یکی از مهم ترین ویژگی های که باید مورد توجه قرار بگیرد، نفوذ پذیری دستگاه فلزیاب، می باشد. زیرا دستگاه فلزیاب و طلایاب اگر نفوذ پذیری لازم را نداشته باشد به هیچ عنوان نمی توان با آن به نتیجه ای رسید. تست دستگاه فلزیاب بر روی سنگ های یکپارچه در محیط های کوهستانی، یکی از روش هایی می باشد که نشان دهنده ی نفوذ عمیق دستگاه فلزیاب و طلایاب در داخل زمین است چرا که اکثر دستگاه های موجود ضعف اعظمی در نفوذ از سنگ دارند.

۶- توجه توجه مطلبی خیلی مهم مهم مهم ::: به هیچ عنوان اجازه ندهید فقط با فرم بزرگ ( لوپ ۱*۱ ) به خریدار تست داده شود ،زیرا نقش اصلی و اساسی را در کاوش ها و اهداف کوچک و مهم دیسک کوچک ایفا می کند پس عامل موفقیت شما عزیزان این می باشد که هنگام تست دستگاه طلایاب حتما در متراژهای بالای ۳ متر با دیسک کوچک تست کنید.

۷- به تعریف تمجید فروشندگان از دستگاه فلزیاب و طلایاب خود توجه نفرمایید و فقط به عقل، منطق و چشم خود اعتماد کنید.

نتیجه گیری کلی : 

همانطور که در این مقاله خواندید روش های زیادی برای تست وجود دارد، اما بسیاری از این روش ها فقط مناسب کلاهبرداری می باشد. هنگامی که قصد خرید دستگاه گنج یاب را دارید توجه کنید که فروشنده اصرار بر تست دستگاه خود در یک حالت خاص نکند. و به این نکته هم توجه کنید که بهترین روش تست دستگاه ، تست در مناطق کوهستانی و صخره ای می باشد. چون همانطور که می دانید دفینه ها و گنج ها عمدتا در این مناطق دفن شده است.

اگر به اطلاعات بیشتر در مورد نحوه صحیح تست دستگاه ها نیاز دارید حتما و حتما به قسمت  کلیپ های تست دستگاه گنج یاب و فلزیاب  سایت مراجعه فرمایید .

همچنین اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب و طلایاب چه از شرکت ما و چه از دیگر شرکت ها می اوانید با شماره ۰۹۱۲۰۹۲۳۳۹۳ تماس حاصل فرمایید .

1 نظرات

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *